Yolbulan Baştuğ Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin yılsonu gösterisi
//

OSMANİYE ORGANİZE SANAYİ Müdürlüğü Yolbulan Baştuğ Kreş ve Gündüz Bakımevi öğretmen ve öğrencilerince Toprakkale Kaymakamı Sayın Mehmet MARAŞLI ve eşi Arzu MARAŞLI Hanımefendi ile birlikte öğrenci veli ve yakınlarının teşrif ettikleri yılsonu programı düzenledi.

Vali Celalettin Cerrah Konferans salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Kreş Müdürü Melike EYYÜP açılış konuşmasında çocukların büyürken gelişimlerini her yönden desteklemek ve onların mutlu bireyler olarak yetiştirmenin en önemli görevleri olduğunu ifade etti.

Konuşmanın ardından öğrenciler hazırladıkları çeşitli gösterileri sergiledi. Minik öğrencilerin sevimli halleri izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Öğrenciler gösteri sonrası başarı belgelerini ve hediyelerini TOPRAKKALE  Kaymakamı Sayın Mehmet MARAŞLI ,  TOPRAKKALE İlçe Milli Eğitim Müdürü  Durmuş SAĞLAM ve OOSB İdari İşler amiri Erol ÇETİN den aldılar.

 Programın sonunda minik öğrenciler aileleri ile birlikte OOSB bahçesinde dilek balonlarını gökyüzüne büyük bir coşku ile bıraktılar.

Düzenlenen etkinlik OOSB Müdürlüğü yemek salonunda öğrencilerimizin yıl boyunca yaptıkları faaliyetlerin sergilendiği serginin gezilmesi ve ikram sunumlarının yapıldığı kokteyl ile sona ermiştir.

Copyright © 2024 OOSB