OSMANİYE OSB 5. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI
//

OSMANİYE OSB 5. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

   Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı, OSB İdare Binası Toplantı Salonunda Turgut Çalışkan’ın Divan Başkanlığında yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan toplantıya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk COŞKUN, Osmaniye OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şerif Tosyalı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri Turgut Bıyıklı ve Cafer Pektaş, Sanayiciler ve İş adamları katıldı.

  OSB Başkan Vekili Şerif Tosyalı yaptığı konuşmada, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yapılan toplantının ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederek, “Organize Sanayi Bölgemizde 2017 ve 2018 yıllarında gerçekleştirdiğimiz başlıca projeler hakkında Enerji yatırımının önemli bir geri dönüş sağladığına dikkat çeken Şerif Tosyalı, elektrik santrali başta olmak üzere Gümrük Müdürlüğü , 112 Acil İstasyonu, Jandarma binası ve Teknoloji Geliştirme Bölgesi gibi önemli hizmetleri OSB’ye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Osmaniye OSB’ye demir yolu kazandırmayı hedeflediklerini belirten Şerif Tosyalı, demir yolu ve liman bağlantı yolu ile birlikte lojistik dezavantajlarını çözüme kavuşturmak istediklerini söyledi.

Genel kurulun sonunda konuşma yapan Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye OSB’nin sorunlarının çözümü için çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, önemli bir görevi yerine getiren sanayicilerin her zaman yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ve sanayiciler Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde hizmete giren, sanayicilerin spor yaparak stres atabilecekleri spor salonunda incelemelerde bulundular.

OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ BİRKEZ DAHA GÜVEN TAZELEDİ

   Konuşmaların ardından yapılan oylama sonucunda asıl üyeleri Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun başkanlığındaki Müteşebbis Heyetin devamına oy birliğiyle karar verilen genel kurulda, Şerif Tosyalı, Mustafa Baştuğ, Abdullah İlbeyli, Nejan Hatko, Tamer Bilici, Mustafa Güdül, Onur Doğukan Höbek, Nami Çetingök yönetim kuruluna seçildiler.

Copyright © 2024 OOSB