OSMANİYE OSB'den eğitim atağı
//

Osmaniye OSB ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi  işbirliği ile gerçekleştirilen, OSB Müdürlüğü bünyesinde çalışan personele kurumsallaşma çalışmaları kapsamında OKÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Murat TÜRK, Doç.Dr.M.Fedai ÇAVUŞ ve Yrd.Doç.Dr.M.Yüksel AVCILAR tarafından 13 tane Hizmet içi eğitim verildi.

Osmaniye OSB Müdürlüğü binası toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitime Osmaniye OSB Bölge Müdürü Hasan SEZER ve OSB Bölge Müdürlüğü çalışanları katıldı.


Hizmet içi Eğitim kapsamında Zaman Yönetimi, İletişim,Takım Yönetimi,Yenilik Yönetimi,Değişim Yönetimi,Çalışan Motivasyonu,Stres ve Öfke Yönetimi,Yabancılaşma, Tükenmişlik, Organizasyonel Vatandaşlık ve Bağlılık,Karar Verme,Sorun Çözme ve Hizmet kaliteleri hakkında bilgilendirildi.


Eğitimlerle ilgili düşüncelerini paylaşan Osmaniye OSB Bölge Müdürü Hasan SEZER;Çalışanlarımız, alacakları eğitimler ile hem bilgi ve becerilerini artıracak, hem de görev yaptıkları birimlerinde gerekli yeterliliğe sahip olduklarını belgeleyebileceklerdir." Eğitim seferberliğine başlarken, eğitim hizmetini en yüksek kalitede sunmayı amaçladık.Kurumumuzun kurumsallaşma ihtiyacına göre hazırlanan eğitim programımızı OKÜ işbirliği ile oluşturduk." diye konuştu.

Copyright © 2020 OOSB