OSMANİYE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİNDEN İFTAR YEMEĞİ
//

       Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği,bu yıl Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirildi. Osmaniye OSB’de düzenlenen iftar yemeğine Vali Kerem Al, Osmaniye Milletvekilleri Dr. Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu ve Ruhi Ersoy, Garnizon Komutanı Tankçı Kurmay Albay Şefik Atak, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Ziya Koç, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Kamu Kurum ve Kuruluşları İl Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Bölge sanayicileri ve Özden Huzurevi sakinleri katıldı.

       İftar yemeği sonrasında konuşan OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şerif Tosyalı, Ramazan ayının herkese huzur getirmesini temenni ederek, “Bugün bu iftar yemeğinde bir araya gelmemiz çok özel bir amaç taşımaktadır. Bizler, başka insanları bir araya getirmenin ne kadar değerli olduğunu anlamak ve anlatmak için buradayız. Hayatın zorlukları karşısında çaresiz kalan nice insanlar var. Ramazan ayı böyle insanları hatırlamanın, onlara yardım etmenin ayı olduğu için kutsal ve bereketlidir” diye konuştu.

      İftar yemeğinin ardından Vali Kerem Al ve protokol mensupları mübarek Ramazan ayının herkese huzur getirmesini temenni ederek, Özden Huzurevi sakinlerine hediyeler verdiler. 

Copyright © 2024 OOSB