Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından, İFTAR YEMEĞİ verildi.
//

KALPLER, GÖNÜLLER BİR OLDU!

Türkiye’de üretimden gelen ihracat atağı, istihdama sağladığı katkı ve ülke ekonomisine ürettiği katma değer, her geçen yıl yükselen trendiyle Türkiye’nin gözbebeği OSB’ler arasında yer almayı başaran Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi, mübarek Ramazan Ayı’nda geleneksel hale getirdikleri  iftar yemeğinde gurur tablosu ortaya koydu.

Osmaniye Valisi Kerem Al, Osmaniye OSB Yönetim Kurulu Başkan Vk. Şerif Tosyalı, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri,bürokratlar ve saygın işadamlarının katıldığı Osmaniye OSB iftar yemeğinde, Çocuk Esirgeme Kurumu ve Huzurevi sakinlerini ağırladılar.

Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesinde koruma altına alınmış çocukların da Osmaniye Valisi Kerem Al ve bölge protokolüyle birlikte açtıkları iftar, fasıl grubunun seslendirdiği ilahi ve Türk Sanat Müziği eserleriyle renklendi.

Osmaniye Gala Tesisleri’nde gerçekleşen iftar yemeğinde çocuklarla yakından ilgilenen Osmaniye Valisi Kerem Al ve OSB Başkan Vekili Şerif Tosyalı, iftar sonrası tüm masaları gezerek sanayicileri selamladı.

Osmaniye İl Müftüsü Ramazan Çortul’un yaptığı dua ile başlayan iftar yemeği, Osmaniye OSB Yön.Kur.Başkan Vk.Şerif Tosyalı’nın yaptığı konuşmayla devam etti.

Osmaniye OSB Başkan Vk.Şerif Tosyalı yaptığı konuşmada, Ramazan ayının mağrifet ayı olduğu gibi birleştirici, bütünleştirici bir ay olduğuna dikkat çekerek, “Bu topraklar, Rahman ve Rahim olan Allah tarafından yaratılan bu dünyada, her nimetten herkese yetecek kadar bulunduğunu, Allah’ın arzının geniş, lütfunun bol, ikramının sonsuz olduğunu kavramış bir idrakın hüküm sürdüğü topraklardır” dedi. İftar yemeği, sıcak bir atmosferde hoş sohbetler eşliğinde devam etti.

Copyright © 2023 OOSB