5. Geleneksel OSB Ekonomi Zirvesi Düzenlendi
//

 

10.05.2018 5. Geleneksel OSB Ekonomi Zirvesi, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda Osmaniye OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Sayın Şerif TOSYALI ve diğer Yönetim Kurulu üyeleri’nin ev sahipliği ile düzenlendi. Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan GÜLDAĞ’ın moderatörlüğünde, Sabah Gazetesi Yazarı Sayın Şeref OĞUZ ve Tosyalı Holding Satınalma Grup Başkanı Sayın Bülent SAYGILI konuşmacı olarak yer aldığı Osmaniye Milletvekili Sayın Ruhi ERSOY, MÜSİAD Hatay Başkanı ve Tosyalı Holding Yönetim Kurulu üyesi Sayın Fatih TOSYALI, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın SUHAT KORKMAZ, Toprakkale Kaymakam V. Sayın Mehmet KAYA, OSMANİYE SMMO Başkanı Sayın Seydi GÜLSOY ve Yeni Bir Lider Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tanya Hazal KAYSOYDU’nun ve TÜMSİAD Osmaniye Başkanı Sayın Murat ÖZKARDEŞ’in katılımı ile gerçekleşti.

 Osmaniye il protokolü ve sanayicilerin katıldığı 5’nci Ekonomi Zirvesi’nin açılış konuşmasını yapan Osmaniye OSB Başkan Vekili Sayın  Şerif Tosyalı, katılımcılara teşekkür konuşması yaptıktan sonra Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ moderatörlüğünde, Sabah Gazetesi Yazarı Şeref Oğuz ve Tosyalı Holding Satınalma Grup Başkanı Bülent Saygılı  ile ülkemiz ekonomisinin genel bir değerlendirilmesini yaptılar ayrıca döviz kurlarındaki hareketlilik ile katma değer yüksek ürün üretiminin ihracattaki faydaları ve Osmaniye ili ekonomisini değerlendirdiler. Daha sonra soru-cevap kısmına geçildi bu bölümde interaktif sohbetler yapıldı ve katılımcılar konuklarımızla gelecekteki ekonomik durumlarla ilgili sorular sorarak bilgiler aldılar.


      Programın sonunda Tosyalı Holdıng CEO / Yönetim Kurulu Üyesi Suhat KORKMAZ, Osmaniye OSB Y.K Başkan Vekili Şerif TOSYALI ve Osmaniye Milletvekili Sayın Ruhi ERSOY  , Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan GÜLDAĞ, Sabah Gazetesi Yazarı Sayın Şeref OĞUZ ve Tosyalı Holding Satınalma Grup Başkanı Bülent SAYGILI’ya plaket verdiler. Program sonunda doğru Osmaniye OSB toplantı fuaye alanında konuklarımıza sanayicimiz MİM-MAK MAKİNA İMALAT MONT.SAN.TİC.LTD.ŞTİ tarafından ikramda bulunuldu. Program günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Copyright © 2024 OOSB